ОФК Елхово с победа над Средец в приятелски мач

сряда / 20 февруари / 2013 4:30

Децата от ОФК Елхово изиграха днес първата си футболна среща срещу отбора на гр. Средец. Срещата бе приятелска и контрола за предстоящия пролетен полусезон и се игра на стадиона в град Елхово. В ОФК Елхово тренират 20 деца на възраст от 11 до 15 години. Техен треньор е Пламен Христов. Рефер на срещата днес бе Филип Филипов, а пом. рефери Георги Петров и Илиян Касъров. Децата от Елхово и Средец изиграха две полувремена по 35 минути. След оспорвана надпревара и постоянни атаки срещата завърши при резултат 1:0 за елховските футболисти. Точното попадение в противниковата врата отбеляза Янко Стоилов 8 минути преди края на второто полувреме. През изминалия есенен полусезон от 8 отбора в областното първенство младите футболисти от ОФК Елхово завършиха четвърти след двата отбора на Ямбол и отбора на Стралджа. Все още не са ясни отборите срещу които ще се изправят елховските футболисти през новия полусезон. Утре програмата ще бъде раздадена от Областния футболен съюз.

8 Коментара за “ОФК Елхово с победа над Средец в приятелски мач”